همان طور که می دانید یکی از قسمت های بدن که بسیار آسیب پذیر و لطیف می باشد پوست صورت است. که مدام در معرض هوای سرد و گرم و نور آفتاب می باشد. از آن جایی که بیشتر زیبایی صورت مربوط به پوست صورت می باشد باید به سلامت و بهداشت آن اهمیت ویژه ای بدهیم.

پیری صورت و اندام یک اتفاق اجتناب ناپذیر برای همه ما محسوب می شود به طوری که در ظاهر پوست اندام های مختلف بدن تغییرات بسیاری ایجاد می شود. بهتر است بدانید چه عواملی در پیری زودرس تاثیر گذار است، نوع پوست فرد، ژنتیک، میزان مراقبت های فردی، عادات روزانه، حالت های یکنواخت صورت، همگی جزو عوامل موثر بر این اتفاق هستند.سالهاست که به تاخیر انداختن روند پیری پوست و تغییراتی که بعد از دهه سوم زندگی در آن ایجاد می شود از مهم ترین دغدغه ها برای پزشکان و متخصصان زیبایی است. برخی ترجیح می دهند در طبیعت بدن خود تغییر چندانی ایجاد نکنند، اما رفته رفته بر تعداد افرادی که چنین مداخلاتی را اجتناب ناپذیر می دانند و به استفاده از شیوه های جوانسازی پوست رو می آورند افزوده می شود. در این نوشته بر آن خواهیم بود تا مروری بر انواع این شیوه ها و ویژگی هر یک داشته باشیم. حال برای این که بتوانید علائم ناخوشایند این پیری را از چهره و اندام خود بزدایید می توانید از انواع روش های نوینی که با توجه به پیشرفت های که در این زمینه رخ داده است.، بهترین روش ممکن را برای جوانسازی صورت تان استفاده کنید.

میل به زیبایی و زیباتر شدن همیشه در انسان وجود داشته، که امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی که یکی از راه های آن تزریق چربی، بوتاکس و …می باشد، این شرایط فراهم شده است.

انواع خدمات پوست و زیبایی که در این کلینیک تخصصی زیبایی دنا  ،زیبایی انجام می شود شامل موارد زیر بوده که به معرفی هر یک خواهیم پرداخت و می توانید با مطالعه ادامه این مقاله با جزییات بیشتری از خدمات پوس ت و زیبایی در این کلینیک آشنا شوید:

  • * تزریق ژل
  • * تزریق بوتاکس
  • * تزریق چربی
  • * درمان لک، کک و مک، جای جوش
  • * پاکسازی و لایه برداری پوست

به شما توصیه می کنیم قبل از انجام هر کاری تمامی ابعاد و جوانب آن عمل را بررسی کنید و سپس نسبت به آن اقدام کنید این گونه با انتخابی هوشمندانه می توانید ضامن سلامتی و زیبایی تان باشید.​

کلینیک تخصصی دنا در شیراز با تیم حرفه ای و با استفاده از بهترین خدمات در زمینه جوانسازی پوست می پردازد.