تزریق ژل یکی از محبوب ترین تزریقات می باشد که موجب زیبایی و جوانسازی پوست افراد می شود.

نکات قابل توجه در فرایند تزریق ژل 

۱- ژل مورد استفاده جهت تزریق در کلینیک مدرن دارای تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان است. (از آن جایی که ژل های موجود در کشور از مبادی مختلف تأمین میشود لزوما سلامت و اصالت این ژل ها باید توسط وزارت بهداشت و درمان تأیید گردد.)

۲-بعد از مسئله کیفیت کالا مهارت پزشک تزریق کننده بسیار حایز اهمیت است.

زیرا میزان تزریق و قرینه سازی ناحیه مورد نظر کاملا به تبحر پزشک بستگی دارد.این نوید را به شما می دهیم که در این مجموعه، پزشکان متخصص با سابقه طولانی در این زمینه، تزریق ژل را برای مراجعین عزیز انجام می دهند. لازم به ذکر است که تزریق ژل ظرف تنها چند دقیقه انجام شده و به هیچ وجه عوارض و نقاهت خاصی ندارد.

اهداف تزریق ژل

با استفاده از تزریق ژل می توان نواحی مختلف صورت از جمله گونه و لب را حجیم نمود، فک را زاویه دار کرد، نواحی فرورفته همچون گودی زیر چشم را پر نمود و با از بین بردن چین و چروک موجب جوانسازی پوست صورت شد.

تزریق ژل برای صورت لاغر به منظور پر شدن آن نیز از اهداف دیگر تزریق ژل می باشد که موجب شاداب تر شدن و جوانتر به نظررسیدن صورت می شود.

ژل ها در انواع مختلف غیر قابل جذب و قابل جذب وجود دارند، ژل های قابل جذب به این دلیل که جا به جا نشده و در زیر پوست به حالت گوله گوله در نمی آیند، بهترین نوع جهت تزریق فیلر می باشند.

اسید هیالورونیک بهترین ژل تزریقی صورت می باشد، زمانی که این ماده وارد پوست می گردد موجب کلاژن سازی و تولید الاستین می شود.

بوتاکس

بوتاکس به خودی خود یک شل کننده عضلات است که از باکتری ساخته می‌شود. این ماده در حدود دو دهه در بازارها وجود داشته است و برای درمان اختلالات عصبی که باعث ضعف ماهیچه می‌شوند مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این ماده همچنین برای درمان میگرن‌ها و سایر وضعیت‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

بوتاکس اولاً برای درمان چروک‌های حرکتی استفاده می‌شود. این چروک‌ها به صورت طبیعی در اطراف چشم و دهان و بین ابروهای شما ایجاد می‌شوند. این چروک‌ها با افزایش سن، محسوس‌تر می‌گردند. تزریقات بوتاکس ماهیچه‌های نزدیک به این چروک‌ها را شل می‌کند. با کاهش حرکت ماهیچه‌ها، چروک‌های حرکتی کمتر به چشم می‌آیند. متخصص شما ماده را به ماهیچه‌هایی که عامل ایجاد چروک‌هایی هستند که شما می‌خواهید از بین بروند، تزریق می‌کند بوتاکس برای خطوط نرم که با شکست کلاژن ایجاد می‌شوند استفاده نمی‌شود.

پرکننده‌های پوست

پرکننده‌های پوست نیز چروک‌های روی صورت را درمان می‌کنند. آنها قبل از هر چیز برای درمان خطوط خنده استفاده می‌شوند. این پرکننده‌ها همچنین می‌توانند برای پرحجم کردن لب‌ها یا گونه‌ها استفاده شوند. گاهی اوقات برای درمان دست‌ها یا کاهش به نظر رسیدن زخم‌ها استفاده می‌شوند. پرکننده‌های پوست برای پرحجم کردن نواحی دیگر بدن مانند سینه‌ها مورد پسند نیستند. پرکننده‌های پوست در شکل‌های مختلف وجود دارند و مانند بوتاکس تزریقی هستند. برخی از آنها دائمی بوده و بیشتر برای بافت‌های نرم در صورت، در امتداد خطوط لبخند استفاده می‌شود.

 

شما عزیزان برای آگاهی از اینکه کدام تکنیک برای شما مناسب است و آن چه مقدار هزینه ایی باید برای انجام این کار در نظر بگیرید می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ما در ارتباط باشید و یا با دریافت وقت قبلی و مراجعه حضوری، از مشاوره رایگان و تخصصی در این زمینه بهره مند شوید.

 

ما هو البوتوکس؟

البوتوکس هو مرکب مصنوع من سم یسمى البوتولینوم. عندما یتعلق الأمر بالسم ، یمکن أن یکون مخیفا بعض الشیء. لکن لا تقلق! إنه آمن تمامًا إذا تم استخدامه فی جرعات محکومه.

Botox

Botox is a drug made from a toxin produced by the bacterium Clostridium botulinum. It’s the same toxin that causes a life-threatening type of food poisoning called botulism. Doctors use it in small doses to treat health problems, including

Temporary smoothing of facial wrinkles and improving your appearance

Severe underarm sweating

Cervical dystonia – a neurological disorder that causes severe neck and shoulder muscle contractions

Blepharospasm – uncontrollable blinking

Strabismus – misaligned eyes

Chronic migraine

Overactive bladder

Botox injections work by weakening or paralyzing certain muscles or by blocking certain nerves.